Úvod » Kontakty » Oznámení podvodu a nekalého jednání

Podání podnětu k prošetření podvodu a nekalého jednání

Podvody představují závažný problém ovlivňující každou společnost. Proto České dráhy přijaly účinná opatření k předcházení vzniku finančních a majetkových ztrát v důsledku podvodného či jiného nekalého jednání. České dráhy v žádném případě netolerují podvody či jiná nekalá jednání, všechny zjištěné případy jsou řádně vyšetřeny a v konečné fázi jsou z nich vyvozeny důsledky.

Zaměstnanci a obchodní partneři Českých drah, i široká veřejnost, mají možnost významným způsobem pomoci při odhalení podvodu ve společnosti České dráhy a oznámit jej na anonymní telefonní linku 606 08 08 08, e-mailovou adresu podvody@cd.cz nebo prostřednictvím přiloženého formuláře. Anonymní telefonní linka, e-mailová adresa i přiložený formulář jsou spravovány Odborem interního auditu a kontroly Generálního ředitelství Českých drah, a.s., který oznamovatelům garantuje jejich plnou anonymitu. Oznamovatel bere na vědomí, že v případě anonymního podnětu mu nemůže být sdělen výsledek šetření.
V případech, že se oznámení týká kvality osobní dopravy, prosím použijte níže uvedený odkaz „Podat stížnost cestujících“.

Oznámit podvod nebo nekalé jednání

Podat stížnost cestujících

 

Nahoru

Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy