Úvod » Prodej majetku » Nepotřebná kolejová vozidla » Prodej nepotřebných vozidel k dalšímu využití

Odprodej nepotřebných železničních kolejových vozidel k dalšímu využití

Prodej železničních kolejových vozidel (dále jen "ŽKV"), bude nadále probíhat elektronickou formou, a to prostřednictvím elektronického nástroje Tender Arena, jehož prostřednictvím na ČD, a.s., probíhají i nákupní procesy. Prodeje ŽKV budou v maximální možné míře uveřejněny na profil zadavatele v sekci prodejní část.

V případě zájmu účastnit se v poptávkovém řízení prosím kontaktujte České dráhy, a.s., Odbor  centrálního nákupu a logistiky,  Nábřeží L. Svobody 1222, Praha 1, paní Janu Štolfovou, tel.: 420 724 103 915, email: jana.stolfova@cd.cz.

Po projednání a rozhodnutí o nepotřebnosti vozidla bude proveden znalecký posudek a následně jednání se zájemcem o odkupu ŽKV.

Prodejní cena ŽKV je stanovena na základě interních pravidel ČD, a.s., a takto stanovená cena bude minimalní vyhlašovací cenou pro prodej ŽKV.

V případě více účastníků řízení o odkup bude hodnocení provedeno anglickou elektronickou aukcí. Účastník může v elektronické aukci ceny pouze vylepšovat.

Vítězný účastník je vázán nabídkovou cenou minimálně po dobu 30 dní od oznámení rozhodnutí výsledku. V této lhůtě podepíše prodávající a kupující kupní smlouvu o prodeji ŽKV k dalšímu využití.

Rádi bychom vás požádali, abyste se v případě, že ještě nemáte vytvořenu registraci v elektronickém systému Tender arena, zaregistrovali do prostředí elektronického nástroje Tender arena. Tato registrace je nutná z důvodů vaší další možné účasti na vybraném prodejním případu pro konkrétní prodej ŽKV, tedy abyste mohli aktivně podávat nabídku, formou zaslání elektronické nabídky v tomto systém. Doporučujeme využítí prohlížeče Microsoft Edge.

Registraci do systému provedete zde. Pro úspěšnou registraci je možné využít nápovědu, kterou najdete na této stránce.

Po vyplnění požadovaných údajů odešlete Registraci dodavatele pro její dokončení stisknutím tlačítka REGISTROVAT.

Předpokládaný termín spuštění prodejů ŽKV uvedeným způsobem je v průběhu měsíců květen / červen 2021.

Zároveň zveřejňujeme soubor ŽKV, která budou následně zařazena do prodeje. V případě zájmu o některé z uvedených ŽKV prosím kontaktujte České dráhy, a.s., Odbor centrálního nákupu a logistiky, Nábřeží L. Svobody 1222, Praha 1, paní Janu Štolfovou, tel.: 420 724 103 915, email: jana.stolfova@cd.cz, která Vám zprostředkuje prohlídku daných ŽKV v místě jejich deponie.

Seznam nepotřebných ŽKV k odprodeji, určených k dalšímu využití (188 kB)

Nahoru

Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122
On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Etická linka pro oznámení protiprávního jednání.
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy