Úvod » Skupina ČD » Partneři

Partneři

Na této stránce naleznete naše nejvýznamnější partnery. Pokudmáte pocit, že mezi ně patříte a chcete zde uvést logo vaší firmy, informujte nás prosím na adrese webadmin@cd.cz.

Partneři

Patria Online

Patria Online je investiční portál, který poskytuje aktuální informační zpravodajství, originální data a profesionální poradenství zaměřené na domácí a zahraniční kapitálové trhy. Hlavním cílem investičního portálu je zprostředkovat svým klientům realizaci jejich investičních rozhodnutí a zvýšení znalostí klientů o investičních příležitostech. Portál poskytuje exkluzivní informační a analytický servis pro firmy a investory.
Partneři

BOHEMIAKOMBI

Kombinovaná doprava silnice-železnice, přeprava kontejnerů, výměnných nástaveb a silničních návěsů po železnici, přepravu kamionů po železnici (ROLA) v relaci Lovosice-Dresden.
Partneři

CIDInternational a.s.

Společnost se zabývá vývojem informačních systémů především pro železniční a silniční dopravu, spedici a logistiku. Řeší také optimalizaci dopravních a přepravních procesů, nabízí poradenství při přepravě mimořádných zásilek a také tvorbu hypertextové dokumentace.
Partneři

Comin.cz, s.r.o.

Společnost zabývající se komplexním řešení v oblasti prezentace a komerčního využití sítě Internet a tvorbou aplikací typue-commercea e-business.
Partneři

Česká centrála cestovího ruchu

Tato webová prezentace nyní poskytuje základní vrstvu informací o České republice a podrobněji rozpracovává především šestklíčových témat vybraných ČCCR pro propagaci ČR v zahraničí.
Partneři

Český atletický svaz

Český atletický svaz je nejvyšším představitelem atletiky, olympijského sportu č. 1, v České republice. Může sepochlubit vícenež 300 oddíly a 30 000 aktivními členy. Zaštiťuje atletiku v celé své říši, je garantem české atletické reprezentace, zároveň ovšem vytváří zásobárnu nových talentů a podporuje atletiku jako sport pro všechny generace i kategorie.
czloko100.gif

CZ LOKO, a.s.

Projekce, konstrukce, výroba, modernizace a opravy železničních kolejových vozidel.
Partneři

ČSA

V rámci nového produktu Českých drah, a. s. Super City Pendolino je realizována tzv. codesharová spolupráce mezi ČD a ČSA. ČD a ČSA provozují pod kódovým označením SC/OK vlaky SC Pendolino na trase Praha Holešovice – Pardubice hl. n. – Olomouchl. n. – Ostrava Svinov - Ostrava hl. n. a zpět.
Partneři

CHAPS

elektronické jízdní řády (IDOS), pokladní systémy pro výdej jízdenek(AVOS), audio-vizuální informační systém o odjezdech a příjezdechvlaků v železničních stanicích (INISS).
Partneři

JERID

Zpracování a poskytování informací v železniční nákladní přepravě, spediční a vlečkové informační systémy, software pro železniční správy.
Partneři

JLV

Provozovatel jídelních, lehátkových a lůžkových vozů ČD, poskytovatel cateringových služeb.
Partneři

ODP-software

Pokladní systémy pro železnici (přenosné osobní pokladny POP), software pro drážní zabezpečovací zařízení, specializované informační a řídicí systémy na bázi počítačů a mikropočítačů.
Partneři

OLTIS

Dodavatel informačních systémů a technologií pro dopravu, přepravu a logistiku.
Partneři

Parsnova a.s.

Společnost zabývající se modernizacemi a opravami kolejových vozidel, tramvají a trolejbusů.
Partneři

RELAY

RELAY je nejrozsáhlejší síť prodejen tisku, tabáku a doplňkového sortimentu na nádražích ČD. Prodejny RELAY jsou typické pro svůj moderní samoobslužný koncept a vyznačují se širokým výběrem tištěných médií a cestovních doplňků. Svou nabídkou se zaměřují přímo na potřeby cestujících, a tak je mimo nádraží najdete i v metru, na letištích a dopravních terminálech na celém světě.
Partneři

VÚŽ

Specializovaný výzkum, vývoj a akreditované zkušebnictví kolejových vozidel, materiálů a zařízení železniční infrastruktury.
Partneři

WAudit

Poskytuje pokročilý monitoring návštěvnosti webových stránek Českýchdrah.

Nahoru

Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122
On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Etická linka pro oznámení protiprávního jednání.
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy