Úvod » Skupina ČD » Partneři

Partneři

Na této stránce naleznete naše nejvýznamnější partnery. Pokudmáte pocit, že mezi ně patříte a chcete zde uvést logo vaší firmy, informujte nás prosím na adrese webadmin@cd.cz.

Partneři

Patria Online

Patria Online je investiční portál, který poskytuje aktuální informační zpravodajství, originální data a profesionální poradenství zaměřené na domácí a zahraniční kapitálové trhy. Hlavním cílem investičního portálu je zprostředkovat svým klientům realizaci jejich investičních rozhodnutí a zvýšení znalostí klientů o investičních příležitostech. Portál poskytuje exkluzivní informační a analytický servis pro firmy a investory.
Partneři

BOHEMIAKOMBI

Kombinovaná doprava silnice-železnice, přeprava kontejnerů, výměnných nástaveb a silničních návěsů po železnici, přepravu kamionů po železnici (ROLA) v relaci Lovosice-Dresden.
Partneři

CIDInternational a.s.

Společnost se zabývá vývojem informačních systémů především pro železniční a silniční dopravu, spedici a logistiku. Řeší také optimalizaci dopravních a přepravních procesů, nabízí poradenství při přepravě mimořádných zásilek a také tvorbu hypertextové dokumentace.
Partneři

Comin.cz, s.r.o.

Společnost zabývající se komplexním řešení v oblasti prezentace a komerčního využití sítě Internet a tvorbou aplikací typue-commercea e-business.
Partneři

Česká centrála cestovího ruchu

Tato webová prezentace nyní poskytuje základní vrstvu informací o České republice a podrobněji rozpracovává především šestklíčových témat vybraných ČCCR pro propagaci ČR v zahraničí.
Partneři

Český atletický svaz

Český atletický svaz je nejvyšším představitelem atletiky, olympijského sportu č. 1, v České republice. Může sepochlubit vícenež 300 oddíly a 30 000 aktivními členy. Zaštiťuje atletiku v celé své říši, je garantem české atletické reprezentace, zároveň ovšem vytváří zásobárnu nových talentů a podporuje atletiku jako sport pro všechny generace i kategorie.
czloko100.gif

CZ LOKO, a.s.

Projekce, konstrukce, výroba, modernizace a opravy železničních kolejových vozidel.
Partneři

ČSA

V rámci nového produktu Českých drah, a. s. Super City Pendolino je realizována tzv. codesharová spolupráce mezi ČD a ČSA. ČD a ČSA provozují pod kódovým označením SC/OK vlaky SC Pendolino na trase Praha Holešovice – Pardubice hl. n. – Olomouchl. n. – Ostrava Svinov - Ostrava hl. n. a zpět.
Partneři

Grand Princ

Největší vydavatelství bezplatných časopisů s vlastní distribuční sítí. Vydává časopisy GRAND Reality, GRAND BYDLENÍ, GRAN DAUTO-MOTO, GRAND ZDRAVÍ A KRÁSA a ve spolupráci se společností České dráhy, a.s. společenský magazín GRAND EXPRES.
Partneři

CHAPS

elektronické jízdní řády (IDOS), pokladní systémy pro výdej jízdenek(AVOS), audio-vizuální informační systém o odjezdech a příjezdechvlaků v železničních stanicích (INISS).
Partneři

JERID

Zpracování a poskytování informací v železniční nákladní přepravě, spediční a vlečkové informační systémy, software pro železniční správy.
Partneři

JLV

Provozovatel jídelních, lehátkových a lůžkových vozů ČD, poskytovatel cateringových služeb.
Partneři

ODP-software

Pokladní systémy pro železnici (přenosné osobní pokladny POP), software pro drážní zabezpečovací zařízení, specializované informační a řídicí systémy na bázi počítačů a mikropočítačů.
Partneři

OLTIS

Dodavatel informačních systémů a technologií pro dopravu, přepravu a logistiku.
Partneři

Parsnova a.s.

Společnost zabývající se modernizacemi a opravami kolejových vozidel, tramvají a trolejbusů.
Partneři

RELAY

RELAY je nejrozsáhlejší síť prodejen tisku, tabáku a doplňkového sortimentu na nádražích ČD. Prodejny RELAY jsou typické pro svůj moderní samoobslužný koncept a vyznačují se širokým výběrem tištěných médií a cestovních doplňků. Svou nabídkou se zaměřují přímo na potřeby cestujících, a tak je mimo nádraží najdete i v metru, na letištích a dopravních terminálech na celém světě.
Partneři

VÚŽ

Specializovaný výzkum, vývoj a akreditované zkušebnictví kolejových vozidel, materiálů a zařízení železniční infrastruktury.
Partneři

WAudit

Poskytuje pokročilý monitoring návštěvnosti webových stránek Českýchdrah.

Nahoru

Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Kontaktujte nás
Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy