Tiskové zprávy

Se SONE+ celý den po ČR i po Praze

30.6.2011 - 12:55

Od soboty 2. července mohou cestující využívat výhod oblíbené síťové jízdenky SONE+ v kombinaci s pražskou městkou dopravou. Nabídka platí pro varianty SONE+ MHD Praha a SONE+ MHD Praha region Středočeský. Cena celostátní síťové jízdenky SONE+ MHD Praha je 700 korun a regionální SONE+ MHD Praharegion Středočeský 400 korun.

SONE+ je celodenní síťová jízdenka až pro pět cestujících (z toho jen 2 mohou být starší 15 let) a v uvedených variantách nyní opravňuje všechny spolucestující k neomezenému počtu jízd také v dopravních prostředcích Pražské integrované dopravy v pásmech „P“, „0“ a „B“. Platí tedy v metru, městských autobusech, tramvajích, v lanovce na Petřín a lze ji využít i na přívozech a v příměstských autobusech (viz mapka na www.dpp.cz/dopravnischemata).
Ceny síťových jízdenek SONE +
SONE+
550,-
SONE+ MHD Praha
700,-
SONE+ region Středočeský
275,-
SONE+ MHD region Středočeský
400,-


„Praha je atraktivní cíl a my k tomu nabízíme opravdu výhodnou cenu přepravy našimi vlaky. Se SONE+ MHD Praha zaplatíte za celou rodinu jen 700 korun a můžete odkudkoliv z České republiky  vyrazit na jednodenní výlet do hlavního města,“
říká ředitel odboru produktů a obchodu ČD Vladimír Peléšek. „S městskou hromadnou dopravou v ceně jízdenky je to bezkonkurenční nabídka. Zejména teď, kdy nás čekají červencové státní svátky, během nichž jízdenky SONE+ platí také.“

Síťové jízdenky SONE+ si lze koupit na sobotu nebo na neděli a platí vždy do 24:00 téhož dne. Prodává se v celostátní a v regionálních variantách, nabídka s MHD Praha platí jen pro celostátní variantu a pro variantu „region Středočeský“. Protože jsou SONE+ MHD Praha a SONE+ MHD Praha region Středočeský zahrnuty do tarifu PID, lze s nimi v dopravních prostředcích Pražské integrované dopravy v pásmech „P“, „0“ a „B“ bezplatně přepravovat jízdní kolo podle tarifu PID.

Tato akviziční nabídka končí ve 24:00 hodin 10. prosince 2011.Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy