Tiskové zprávy

On-line objednávky gastronomických služeb v SC Pendolino

22.1.2013 - 11:50

V pondělí 4. února 2013 nastává revoluce gastronomického servisu v nejrychlejších českých vlacích SC Pendolino. Výhradní caterer, společnost JLV, a.s., ve spolupráci s dopravcem zavádí novinku, která nemá na železnicích celé Evropy obdobu. Cestující si mohou objednat občerstvení prostřednictvím palubního portálu až na místo, aniž by chodili do bistrovozu nebo čekali na stevarda. On-line objednávky plnohodnotných teplých pokrmů s odnosem až na místo klienta nabízí jen některá letadla prestižních leteckých společností.

„Je to jednoznačně maximální zvýšení pohodlí samotných zákazníků Pendolin. Nyní se z mobilního telefonu, tabletu nebo přenosného PC připojí na palubní portál, vyberou si z menu teplých jídel, zadají kontaktní e-mail a další potřebné údaje a už jen odešlou. Přitom mají možnost platby kartou nebo v hotovosti při doručení objednaných položek stevardem,“ upřesňuje online objednávky Jan Valeš, ředitel pro obchod a marketing JLV, a.s.

Profesionální přístup stevardů, moderní technologie, speciálně navržené jednorázové obaly s víkem proti rychlému chladnutí, ubrouskem a integrovaným jednorázovým příborem, jsou zárukou plnohodnotného gastronomického požitku i mimo vyhrazenou jídelní část soupravy SC Pendolino.

„Vycházíme tak vstříc lidem, kteří jsou nuceni cestovat s velkými zavazadly a mají obavu je opustit. Ale stále pro ně zůstane v provozu také minibar. U jeho obsluhy jde o nabídku hlavně drobných pochutin, teplých a studených nápojů,“ dodává Jan Valeš. Online objednávky teplých jídel tedy zpřístupní plnohodnotnou gastronomii ve vlacích také lidem, kteří nechtějí z jakéhokoli důvodu odcházet ze svého místa. Zpříjemní cestování ale i těm, kteří si raději teplý pokrm vychutnají mimo prostor bistra nebo vyhrazené jídelní části soupravy.

On-line gastronomické objednávky v SC Pendolino jsou jednoduché, rychlé a přehledné. Už nyní tento systém mohou cestující otestovat ve zkušebním provozu na adrese: http://jlv.webpreview.cz.Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122
On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Etická linka pro oznámení protiprávního jednání.
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy