Tiskové zprávy

České dráhy na veletrzích Regiontour a GO 2017

16.1.2017 - 14:14

Ve čtvrtek 19. ledna začnou na brněnském výstavišti veletrhy cestovního ruchu Regiontour 2017 a GO 2017. České dráhy jsou již tradičně jedním z vystavovatelů a pro návštěvníky připravily prezentace svých produktů. Na děti se těší maskot slon Elfík, který bude rozdávat balónky, pastelky, nebo sladkosti. Pro dospělé návštěvníky jsou připraveny materiály o službách národního dopravce nebo slevové poukazy.

Velká skleněná expozice Českých drah bude na veletrhu umístěna v pavilonu P. Na stánku se návštěvníci budou moci zeptat informátorek na produkty a nabídky společnosti nebo třeba na možnosti cestování v regionech a další. Národní dopravce představí třeba tzv. „Jižní expres“ – novinku jízdního řádu pro rok 2017. Tento expres výrazně zrychlil cestu z metropole na jih Česka a dál do Rakouska. Trasu Praha – České Budějovice vlaky Českých drah stihnou pod dvě hodiny, do Lince trvá cesta nově 4 hodiny a 5 minut, tedy o 45 minut méně než v loňském jízdním řádu. Historicky nejrychlejší spojení jede čtyřikrát za den v obou směrech.

Kromě novinek budou České dráhy na veletrhu Regiontour a GO prezentovat obvyklé a u zákazníků oblíbené služby. Například službu ČD Kurýr, která zajistí spolehlivou přepravu zásilek vybranými vlaky do 65 železničních stanic po celé České republice. Výhodou je jednotná cena bez ohledu na vzdálenost a garantovaný čas dodání. Mezi další představované služby patří třeba Výjezdní vlak Českých drah. Od roku 2014 národní dopravce zařadil do svých standardních obchodních nabídek možnost rezervace velkoprostorového vozu pro potřeby firemních akcí. Součástí této nabídky je i gastronomický servis. K těmto a dalším produktům ČD budou v expozici informační materiály a letáky.

Na stánku Českých drah se budou moci návštěvníci veletrhu informovat také na různé slevy – například pro důchodce, žáky a studenty, nebo benefity In Karet Českých drah. Na stánku pak bude pro prvních 200 zájemců připravený stokorunový slevový poukaz na nákup zákaznické aplikace IN 25 na 1 nebo 3 roky.Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy