Tiskové zprávy

Na Zahradu Čech s jízdenkou VLAK+

8.9.2017 - 10:15

Zahrada Čech  je jedna z nejnavštěvovanější zahradnických výstav v Čechách. Letošní podzimní část se koná v Litoměřicích od 15. do 23. září. České dráhy přicházejí už s tradiční nabídkou: jízdenkou VLAK+ se slevou 25 % na zpáteční jízdné.

Výstava zaměřená na všechny zahrádkáře, chalupáře, kutily, zahradníky a milovníky přírody bude tradičně trvat devět dní a návštěvníci se můžou těšit na pestrý sortiment jednotlivých vystavovatelů, řadu novinek i bohatý kulturní program.

Návštěvníci, kteří se na výstavu vydají vlakem, můžou využít výhodnou nabídku Českých drah: jízdenku VLAK+ Zahrada Čech. Tato jízdenka platí odkudkoliv z ČR, kde staví vlaky ČD, do Litoměřic a zpět a je poskytována se slevou 25 % z ceny obyčejné zpáteční jízdenky ve 2. třídě. První den zpáteční jízdenky může být v rozmezí od 15. do 23. září a zpět platí jízdenka do půlnoci následujícího dne. Aby jízdenka VLAK+ platila i pro zpáteční cestu, musí mít razítko z výstavy, které cestující dostanou u stánku Českých drah. Bude umístěný v pavilonu A u hlavní brány z ulice Českolipské.

Do Litoměřic se dá vlakem dojet na zastávku Litoměřice město, která je na trati Ústí nad Labem západ – Lysá nad Labem. Cestující můžou využít také vlakové spojení na trati Lovosice – Litoměřice horní nádraží – Česká Lípa a vystoupit na stanici Litoměřice horní nádraží, případně na zastávce Litoměřice-Cihelna.Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy