Tiskové zprávy

České dráhy zvou na podzimní Floru Olomouc se slevou VLAK+

2.10.2018 - 17:30

Ve čtvrtek 4. října startuje na olomouckém výstavišti podzimní etapa celostátní výstavy Flora Olomouc. České dráhy nabízejí cestujícím, kteří na tradiční přehlídku ovoce a zeleniny vyrazí vlakem, zvýhodněnou zpáteční jízdenku VLAK+ Flora se slevou 50 %.

Hlavní expozice letošní podzimní etapy Flory Olomouc má název „Tržiště první republiky“, a odkazuje tak ke stému výročí založení republiky a tradici trhů na náměstích a návsích. Přehlídka produktů nejlepších tuzemských pěstitelů bude k vidění v pavilonu A olomouckého výstaviště.

Zaplněny budou také další pavilony výstaviště i venkovní prostory ve Smetanových sadech. Součástí podzimní výstavy bude i v letošním roce prezentace Českého zahrádkářského svazu, oblíbený festival gastronomie a nápojů Olima, Podzimní zahradnické trhy, projekt Rozkvetlé památky, Grand Prix ovocných destilátů Flora košt a letos nově také soutěž Flora Džem.

V rámci doprovodného programu proběhnou workshopy, přednášky, odborné semináře, koncerty i soutěže.

Návštěvníci, kteří přijedou na podzimní Floru Olomouc vlakem Českých drah, mohou využít výhodnou jízdenku VLAK+ Flora, se kterou ušetří 50 % z ceny zpátečního jízdného. Aby jízdenka VLAK+ Flora platila i pro cestu zpět, je nutné nechat ji na výstavišti označit razítkem u stánku Českých drah ve foyer pavilonu A.

První den, kdy je možné nastoupit cestu do Olomouce s jízdenkou VLAK+ Flora je čtvrtek 4. října 2018, posledním dnem je pak neděle 7. října 2018.Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy