Tiskové zprávy

Na festival Rock for People levněji s Českými drahami

2.7.2019 - 11:17

Národní dopravce i letos sveze účastníky festivalu Rock for People do Hradce Králové vlakem levněji. Pro cestu na akci, která se koná od 4. do 6. července už tradičně v místním Festivalparku, je připravena zvláštní tarifní nabídka VLAK+ Rock for People 2019. Jde o zpáteční jízdenku, v rámci které cestující dostanou slevu 25 % ze zpátečního jízdného. Z hlavního nádraží v Hradci Králové návštěvníky odveze do dějiště festivalu bezplatná autobusová doprava.

Stačí si při koupi zpáteční jízdenky ze kterékoliv stanice, kde staví vlaky ČD, do stanice Hradec Králové hl.n. vyžádat u pokladní přepážky slevu VLAK+ Rock for People 2019 a cestující obdrží zpáteční jízdenku se slevou 25 % ze základního jízdného. Zároveň získává slevu 15 % ze vstupného na festival (při zakoupení lístku na pokladně v místě konání). Zlevněné třídenní vstupné na festival návštěvníci dostanou i po předložení In Karty.

Během festivalu Rock for People je nutné nechat si jízdenku označit na čelní lícové straně razítkem, které cestující získá v areálu festivalu na stanovištích INFO POINT.

Při zpáteční cestě se cestující prokáže orazítkovanou jízdenkou a sleva mu bude uznána. Razítko lze získat až v areálu festivalu, tj. podmínkou slevy je návštěva Rock for People. Sleva VLAK+ se vztahuje na jízdné ve 2. vozové třídě, při cestě spojem SC Pendolino je třeba dokoupit místenku.

Jedna z nejpopulárnějších akcí letní sezony – festival Rock for People, letos slaví už 25 let. Návštěvníky čekají desítky hudebních vystoupení i bohatý doprovodný program. Mezi letošní největší hvězdy patří kapely Manic Streat Preachers, Bring Me the Horizon či legendární In Flames.Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy