Tiskové zprávy

Na letní Floru výhodněji vlakem s jízdenkou Vlak+ Flora Olomouc

12.8.2019 - 14:14

Letní etapa oblíbené mezinárodní květinové výstavy se letos koná v termínu od 15. do 18. srpna 2019. Návštěvníkům, kteří do hanácké metropole na výstavu Flora Olomouc přicestují vlakem, nabízí České dráhy zvýhodněnou zpáteční jízdenku se slevou 50 %. Cestovat vlakem se tak vyplatí. Navíc stanice Olomouc-Nová Ulice a Olomouc-Smetanovy sady jsou pouze pár kroků od areálu výstaviště.

Hlavní expozice bude mít název „Česká krajina“. Návštěvníci tak během putování po krásách naší země narazí na vše, co je pro českou krajinu typické. Nebudou tedy chybět chmelnice, vinice, rybníky či pole s tradičními hospodářskými plodinami. Výstava připomene také významné výročí, letos je to přesně sto let od založení Agronomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Tradiční součástí mezinárodní květinové výstavy jsou také Letní zahradnické trhy s pestrou nabídkou květin, materiálu a pomůcek pro zahrádkáře.

Národní dopravce nabízí návštěvníkům, kteří se vypraví na výstavu vlakem Českých drah, zvýhodněnou zpáteční jízdenku Vlak+ Flora Olomouc, se kterou ušetří 50 % z ceny Flexi základní jízdenky se zpáteční slevou. Jízdenku se slevou Vlak+ lze zakoupit ze všech železničních stanic, ve kterých zastavují vlaky Českých drah, do cílové stanice Olomouc hlavní nádraží, Olomouc město, Olomouc-Nová Ulice nebo Olomouc-Smetanovy sady.

Prvním dnem, kdy je možné nastoupit cestu do Olomouce s jízdenkou Vlak+ Flora Olomouc je čtvrtek 15. srpna, posledním dnem je pak neděle 18. srpna. Pro cestu zpět z Olomouce musí být jízdenka na přední (lícové) straně označena razítkem, které návštěvníci získají u stánku Českých drah ve foyer pavilonu A.Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy