Tiskové zprávy

Vlaky mezi Náchodskem a Hradcem Králové jen za 10 Kč

1.10.2010 - 12:05

V úterý 5. října můžou obyvatelé a další zájemci z Hronova a Náchoda využít mimořádné akční nabídky Českých drah a vyzkoušet vlaková spojení mezi těmito městy a Hradcem Králové. České dráhy tak chtějí umožnit lidem snadno a levně vyzkoušet železniční dopravu tam, kde je k dispozici široká nabídka spojů a pohodlné cestování.

Cestovat se zpáteční jízdenkou za 10 Kč můžou zájemci kdykoli v úterý 5. října kterýmkoli spojem na trati Hronov – Hradec Králové a zpět. Stačí si v tento den zakoupit u pokladní přepážky ČD ve stanicích Hronov nebo Náchod zpáteční jízdenku za 10 Kč do stanice Hradec Kárlové hlavní nádraží a vyrazit například do práce, do školy nebo jen za zábavou do krajské metropole.  Odpadnou tak potíže s hledáním místa na zaparkování nebo s dopravní zácpou. Pokud cestující nastoupí ve stanici Náchod zastávka, ve které není k dispozici pokladní přepážka ČD, zpáteční jízdenku za 10 Kč do stanice Hradec Králové hl.n. si zakoupí u průvodčího přímo ve vlaku.

Pro cestu zpět lze jízdenku za 10 Kč využít až do půlnoci následujícího dne, tj. do 24:00 hodin dne 6. října 2010.

Královéhradecký kraj je dalším regionem České republiky, kde se taková propagační akce koná. Jejím cílem je umožnit lidem snadno a levně vyzkoušet vlakovou dopravu tam, kde je kvalitní spojení.Rozcestník ČD

Osobní doprava, informace pro cestující, www.cd.cz

Nákladní doprava, informace pro partnery, www.cdcargo.cz

Centrální zákaznický servis
+420 221 111 122

On-line formulář
Pošlete nám dotaz nebo připomínku e-mailem.
Oznámení podvodu
Podnět k prošetření podvodu a nekalého jednání
Online formulář NAD
Přihlaste se do systému náhradní autobusové dopravy